
Тканина для штор, римським штора, скатертина та декор абстракція мармур жовтогарячий із доставкою
1 269 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 587881-8
За умови повної оплати для вас безплатна доставка новою поштою по Україні!!!
Телефонуйте нам 097 556 26 89 або пишіть у вайбер і ми завжди робимо вам знижки!!! Нам дуже важливо, щоб клієнт залишився задоволений!!
Склад тканини — 100% бавовна, тканина щільна, м'яка та тепла на дотик. Комбінований склад дає тканині краще тримати форму та колір, менше мнеться.
Ширина тканини 280 см, набирання тканини частіше здійснюється заввишки. Багато декоративних тканин не мають строгого напрямку малюнка, і Ви можете набрати так, як буде вигідніше по крою.
Також є готові комплекти штор, відшиті в цій тканині.
Купити тканину можна в представленому на фото кольорі. За Вашим запитом, ми готові надати додаткові фотографії декоративної тканини цього різновиду.
| Країна | Іспанія |
| Щільність | 254 г/м2 |
| Раппорт по вертикалі | 32 см |
| Раппорт по горизонталі | 32 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Усадка по довжині (стирка 30°C) | 3% |
| Усадка потоку (стирка 30°C) | 2% |
| Ширина | 280 см |
| Напрямок малюнка |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Тканина | Бавовна |
| Склад | 100% хлоп |
| Призначення тканини | Для столової білизни, Для покривал, Для подушок, Оббивна, Для чохлів, Порт'єрна |
| Щільність | 254 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 2800 мм |
| Тип малюнка | Меланж, Клітка, Абстракція, Геометричний орнамент |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 280 см |
| Раппорт по вертикалі | 68 |
| Раппорт по горизонталі | 68 |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Призначення | Для HoReCa, Для дому |
| Властивості тканини | |
| Еластичність тканини | Низька |
| Усадка тканини | Малоусадочна |
| Зносостійкість | Середня |
| Упаковка товару | |
| Упаковка | Без упаковки |
- Ціна: 1 269 ₴/пог.м
