Доставка

Тканина для штор, римським штора, скатертина, декор — великі коричневі квіти, сірий фон доставка
1 269 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 587872-6
+380 (73) 264-67-37
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
За умови повної оплати для вас безплатна доставка новою поштою по Україні!!!
Телефонуйте нам 097 556 26 89 або пишіть у вайбер і ми завжди робимо вам знижки!!! Нам дуже важливо, щоб клієнт залишився задоволений!!!
| Країна | Іспанія |
| Щільність | 254 г/м2 |
| Раппорт по вертикалі | 57,5 см |
| Раппорт по горизонталі | 52 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Усадка по довжині (стирка 30°C) | 3% |
| Усадка потоку (стирка 30°C) | 2% |
| Ширина | 280 см |
| Напрямок малюнка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тканина | Бавовна смесовый |
| Склад | 100 % бавовна |
| Призначення тканини | Для столової білизни, Для покривал, Для подушок, Для чохлів, Порт'єрна |
| Колір | Коричневий |
| Щільність | 254 г/м2 |
| Ширина тканини | 2800 мм |
| Обважнювач | Ні |
| Тип малюнка | Флора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 269 ₴/пог.м
