Доставка

Декоративная ткань с крупными тускло-серыми цветами на бежевом фоне
1 269 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 587886-1
+380 (73) 264-67-37
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Страна | Испания |
| Ширина | 280 см |
| Состав | 50% хлоп, 35% п/э, 15% лен |
| Плотность | 250 г/м2 |
| Раппорт по горизонтали | 92 см |
| Раппорт по вертикалі | 60 см |
| Усадка по частковій (прання 30°C) | 3% |
| Усадка по утоку (прання 30°C) | 2% |
| Напрямок малюнка |
| Делікатне прання при 30 º с | Не можна відбілювати | Не можна віджимати та сушити | Гладити при 150 º с | Суха чистка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тканина | Бавовна смесовый |
| Склад | 100 % бавовна |
| Призначення тканини | Для столової білизни, Для покривал, Для подушок, Для чохлів, Порт'єрна |
| Колір | Різні кольори |
| Щільність | 254 г/м2 |
| Ширина тканини | 2800 мм |
| Обважнювач | Ні |
| Тип малюнка | Флора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 269 ₴/пог.м
