Доставка

Декоративна тканина з тропічними рослинами Акапулько блакитного та зеленого кольору білосніжна
1 367 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5782672-1
+380 (73) 264-67-37
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Країна | Іспанія |
| Ширина | 280 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Щільність | 205 г/м2 |
| Раппорт по горизонталі | 71 см |
| Раппорт по вертикалі | 62 см |
| Усадка по довжині (стирка 30°C) | 3% |
| Усадка потоку (стирка 30°C) | 2% |
| Напрямок малюнка |
| Делікатне прання за 30 oС | Не можна відбілювати | Не можна вичавлювати та сушити | Прасувати за 150 °C | Сухе чищення |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Склад | 100 % бавовна |
| Призначення тканини | Для столової білизни, Для покривал, Для подушок, Оббивна, Для чохлів, Порт'єрна, Для рукоділля |
| Щільність | 205 г/м2 |
| Ширина тканини | 2800 мм |
| Обважнювач | Ні |
| Тип малюнка | Флора |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 367 ₴/пог.м
