Доставка

Тканина для штор, римським штором, скатертина, декор білі контурні квіти на льоні
508 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 583359-1
+380 (73) 264-67-37
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
|
За умови повної оплати для вас безплатна доставка новою поштою по Україні!!! Телефонуйте нам 097 556 26 89 або пишіть у вайбер і ми завжди робимо вам знижки!!! Нам дуже важливо, щоб клієнт залишився задоволений!! Країна |
Іспанія |
| Ширина | 280 см |
| Склад | 75% бавовна, 25% п/е |
| Щільність | 176 г/м2 |
| Раппорт по горизонталі | 115 см |
| Раппорт по вертикалі | 63 см |
| Усадка по довжині (стирка 30°C) | 2% |
| Усадка потоку (стирка 30°C) | 2% |
| Напрямок малюнка |
| Делікатне прання за 30 oС | Не можна відбілювати | Не можна вичавлювати та сушити | Прасувати за 150 °C | Сухе чищення |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тканина | Бавовна |
| Колір | Бежевий |
| Щільність | 176 г/м2 |
| Ширина тканини | 2800 мм |
| Обважнювач | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴/пог.м
