Доставка

Декоративна тканина шеврон, білий орнамент у класичному стилі
1 758 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 83279v1
+380 (73) 264-67-37
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Країна | Іспанія |
| Щільність | 390 г/м2 |
| Раппорт по вертикалі | 9 см |
| Раппорт по горизонталі | 11 см |
| Склад | 97% п/э, 3% кот |
| Усадка по довжині (стирка 30°C) | 3% |
| Усадка потоку (стирка 30°C) | 2% |
| Ширина | 280 см |
| Напрямок малюнка |
Склад іспанської тканини — 97% поліестеру та 3% котону, щільна тканина, м'яка та тепла на дотик. Комбінований склад дає тканині краще тримати форму та колір, менше мнеться.
Ширина тканини 280 см, набирання тканини частіше здійснюється заввишки. Багато декоративних тканин не мають строгого напрямку малюнка, і Ви можете набрати так, як буде вигідніше по крою.
Купити тканину можна в представленому на фото кольорі. За Вашим запитом, ми готові надати додаткові фотографії декоративної тканини цього різновиду.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Щільність | 390 г/м2 |
| Склад | 97% п/э, 3% кот |
| Ширина тканини | 2800 мм |
| Раппорт по вертикалі | 9 см |
| Раппорт по горизонталі | 11 см |
| Ширина | 280 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | синій,молочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 758 ₴/пог.м

