Доставка

Тканина для штор, римським штора, скатертина та декор — великі сірі рослини та птахи
1 280 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 584291-2
+380 (73) 264-67-37
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Склад іспанської тканини — 70% бавовна та 30% поліестеру, щільна тканина, м'яка та тепла на дотик. Комбінований склад дає тканині краще тримати форму та колір, менше мнеться.
Ширина тканини 280 см, набирання тканини частіше здійснюється заввишки. Багато декоративних тканин не мають суворого напрямку малюнка, і Ви можете набрати так, як буде вигідніше по крою.
Купити тканину можна в представленому на фото кольорі. За Вашим запитом, ми готові надати додаткові фотографії декоративної тканини цього типу.
| Країна | Іспанія |
| Щільність | 255 г/м2 |
| Раппорт по вертикалі | 69 см |
| Раппорт по горизонталі | 63 см |
| Склад | 100% бавовна |
| Усадка по довжині (стирка 30°C) | 3% |
| Усадка потоку (стирка 30°C) | 2% |
| Ширина | 280 см |
| Напрямок малюнка |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид натуральної тканини | Рослинного походження |
| Тканина | Бавовна |
| Склад | 70% хлоп, 30% п/е |
| Призначення тканини | Для покривал, Порт'єрна |
| Щільність | 255 г/м2 |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 2800 мм |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 280 см |
| Раппорт по вертикалі | 69 |
| Раппорт по горизонталі | 63 см |
| Тематика декору, малюнка | Тварини принти |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Призначення | Для HoReCa, Для дому |
| Тип сировини | Сумішеве |
| Властивості тканини | |
| Еластичність тканини | Низька |
| Усадка тканини | Малоусадочна |
| Зносостійкість | Середня |
| Упаковка товару | |
| Упаковка | Без упаковки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴/пог.м
