
Декоративна тканина із сіро-бежевою мозаїкою
443 ₴/пог.м
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 84484v1
+380 (73) 264-67-37
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Країна | Туреччина |
| Особливі властивості | Тефлонове просочення |
| Щільність | 215 г/м2 |
| Раппорт по вертикалі | 31 см |
| Раппорт по горизонталі | 31 см |
| Склад | 65% бавовна, 35% п/е, тефлон |
| Усадка по довжині (стирка 30°C) | 2.0% |
| Усадка потоку (стирка 30°C) | 1.5% |
| Ширина | 180 см |
| Напрямок малюнка |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид натуральної тканини | Рослинного походження |
| Призначення тканини | Для покривал, Гардинна, Оббивна, Порт'єрна |
| Щільність | 215 г/м2 |
| Склад | 65 % хлопок, 35 % полиэстер |
| Тканина | Бавовна |
| Форма сировини, що поставляється | Рулон |
| Ширина тканини | 1800 мм |
| Колір | Бежевий |
| Призначення | Для HoReCa, Для дому |
| Тип сировини | Сумішеве |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 443 ₴/пог.м








